Archiwum

Wydarzenia

ZDZ Supreme Edu-Masters #3

Podium:

Fortnite

  1. 1. Fortnajtowe Świry
  2. 2. Trzy po Trzy
  3. 3. Team Exis

Counter Strike: Global Offensive

  1. 1. Toksyczny Teamek
  2. 2. H1GHFLYERS
  3. 3. GKS Tychy Esports

League of Legends

  1. 1. French Fries
  2. 2. Sasssy
  3. 3. Vector E-sport

FIFA

  1. 1. Mateusz Hendzel
  2. 2. Kamil Kacprzykowski
  3. 3. Konrad Najder
  1. Łączna liczba drużyn biorąca udział w eliminacjach: 32 CS:GO
  2. Łączna liczba drużyn biorąca udział na lanie: 16 (8 CS:GO, 8 LOL + 34 duety FN)
  1. Data: 16-17 czerwiec 2018 r.
  2. Lokacja: ul. Dworkowa 5, Bielsko-Biała
  1. Wydarzenie

Organizatorzy:

  • Adam Cichy
  • Piotr Jonderko
  • Rafał Razowski

STAFF:

  • Damian Kaczmarczyk
  • Jakub Juraszek
  • Kamil Duda
  • Kamil Kubaszek
  • Konrad Hoffmann
  • Krzysztof Sikora
  • Mateusz Zacny
  • Rafał Gastecki
  • Sławomir Kajstura

Tour de_ZDZ #2 (Sosnowiec)

Podium:

Counter Strike: Global Offensive

  1. 1. NO4M
  2. 2. Onliners
  3. 3. Ferox

League of Legends

  1. 1. HellfireGaming (KcK)
  2. 2. Sasssy
  3. 3. Vector E-sport

FIFA

  1. 1. Kamil Kacprzykowski
  1. Łączna liczba drużyn biorąca udział w eliminacjach: 39 CS:GO
  2. Łączna liczba drużyn biorąca udział na lanie: 12 CS:GO
  1. Data: 11 maj 2018 r.
  2. Lokalizacja: ul. Henryka Sienkiewicza 25, Sosnowiec
  1. Wydarzenie

Organizatorzy:

  • Adam Cichy
  • Marta Kurko
  • Mateusz Barabasz
  • Piotr Jonderko
  • Rafał Razowski

STAFF:

  • Julia Ostrowska
  • Kacper Jajo
  • Kasper Pietrzyk
  • Marcin Sowa
  • Mateusz Duc
  • Nikodem Rybczyk
  • Oskar Kania
  • Rafał Gastecki
  • Sławomir Kajasutra
  • Wojciech Herma
  • Wojtek ociepka

Tour de_ZDZ #1 (Żywiec)

Podium:

Counter Strike: Global Offensive
  1. 1. Epidemia
  2. 2. GravityGaming
  3. 3. FLATHEN
FIFA
  1. 1. Tomasz Dunat
  2. 2. Dawid Olma
  3. 3. Mateusz Zacny
  1. Łączna liczba drużyn biorąca udział w eliminacjach: 16 CS:GO
  2. Łączna liczba drużyn biorąca udział na lanie: 4 CS:GO
  1. Data: 17 marzec 2018 r.
  2. Lokalizacja: ul. Henryka Sienkiewicza 65, Żywiec
  1. Wydarzenie

Organizatorzy:

  • Adam Cichy
  • Marta Kurko
  • Mateusz Barabasz
  • Piotr Jonderko
  • Rafał Razowski

STAFF:

  • Dawid Olma
  • Dawid Owczarek
  • Jakub Juraszek
  • Julia Ostrowska
  • Kacper Socha
  • Kamil Duda
  • Kamil Kubaszek
  • Kordian Herok
  • Marcin Sowa
  • Mateusz Duc
  • Nikodem Rybczyk
  • Olek Wawrzyniec
  • Radek Mirkowski
  • Rafał Gastecki
  • Sławomir Kajstura
Esportowy Turniej Świąteczny -ETS-

Podium:

Counter Strike: Global Offensive

  1. 1. H3X-GAMING.WHITE (groźnie)
  2. 2. TNIJ TO!
  3. 3. PoKielichuGaming
  4. 4. Lanowa Dwójka

League of Legends

  1. 1. Sasssy.LOL
  2. 2. Krasnoludy z UEKat
  3. 3. Team e-sport ATOMS ZDZ Szkoły w Kętach
  4. 4. Gorzen Gaming

FIFA

  1. 1. Daniel Tomera
  2. 2. Szymon Genc
  3. 3. Kamil Kacprzykowski
  1. Łączna liczba drużyn biorąca udział w eliminacjach: 29 (19 CS:GO, 10 LOL)
  2. Łączna liczba drużyn biorąca udział na lanie: 8 (4 CS:GO, 4 LOL)
  1. Data: 16 grudzień 2017 r.
  2. Lokalizacja: ul. Dworkowa 5, Bielsko-Biała
  1. Wydarzenie
  2. Turniej jest 2 edycją [ETM]

Organizatorzy:

  • Adam Cichy
  • Marta Kurko
  • Piotr Jonderko
  • Rafał Razowski

STAFF:

  • Borys Gaik
  • Dawid Owczarek
  • Jakub Juraszek
  • Julia Ostrowska
  • Kacper Wańczyk
  • Kamil Duda
  • Kamil Piasecki
  • Kamil Fijak
  • Klaudiusz Kulka
  • Mateusz Duc
  • Paweł Przybylski
  • Rafał Gastecki
  • Sławomir Kajstura

ZDZ Supreme Edu-Masters #2

Podium:

Counter Strike: Global Offensive
  1. 1. Team VENOM
  2. 2. Proskilled.red
  3. 3. nonsense 2.0
League of Legends
  1. 1. Team ESC PRO
  2. 2. CEEE BEEE EEE
  3. 3. Virtual
FIFA
  1. 1. Kamil Solich
  2. 2. Mateusz Motyka
  3. 3. Mateusz Gałka
  1. Łączna liczba drużyn biorąca udział w eliminacjach: 99 (79 CS:GO, 20 LOL)
  2. Łączna liczba drużyn biorąca udział na lanie: 24 (16 CS:GO, 8 LOL)
  1. Data: 26-28 maj 2017 r.
  2. Lokacja: ul. Dworkowa 5, Bielsko-Biała
  1. Wydarzenie

Organizatorzy:

  • Adam Cichy
  • Marta Kurko
  • Mateusz Barabasz
  • Piotr Jonderko
  • Rafał Razowski

STAFF:

  • Artur Lemański
  • Borys Gaik
  • Damian Kaczmarczyk
  • Dawid Zisper
  • Jakub Juraszek
  • Jakub Łątka
  • Mateusz Zacny
  • Nikodem Rybczyk
  • Rafał Gastecki
  • Sławomir Kajstura
ZDZ Supreme Edu-Masters #1

Podium:

Counter Strike: Global Offensive

  1. 1. UBERRASCHUNG 2.0.3

League of Legends

  1. 1. TROLLINGSART

FIFA

  1. 1. Szymon Perges
  2. 2. Henaro Bałasz
  3. 3. Kamil Kacprzykowski
  1. Data: 23-24 kwiecień 2016 r.
  2. Lokacja: ul. Dworkowa 5, Bielsko-Biała
  1. Wydarzenie

Organizatorzy i STAFF:

  • Adam Cichy
  • Marta Kurko
  • Mateusz Zacny
  • Piotr Jonderko
  • Przemysław Borgosz
  • Rafał Gastecki
  • Sławomir Kajstura

Galeria

Comments are closed.